Hacettepe Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu, Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü bünyesinde 2018-2019 eğitim öğretim yılında faaliyete geçmiş bir topluluktur.

Genel anlamda yapay zeka ve bilişim sektörünün ilgi duyulan ve talep edilen alanlarıyla ilgili oluşturulabilen imkânlar dahilinde faaliyet göstermektir. Bu alanların içeriklerini, öğrenciler tarafından eğitim ve kariyer hayatları ile harmanlayacak hâle getirip bu hedefte eğitimler, etkinlikler, söyleşiler, yarışmalar düzenleyip grup çalışmalarıyla faaliyetler göstererek öğrencilerin hedeflediği yerlere gelmesinde büyük katkılar sağlamayı amaçlar.
 

Bize Ulaşın

contact@hacettepeaiclub.com

Eğitim

Machine Learning & Deep Learning: Giriş Dersleri

Herkese merhaba!

Python ile Programlamaya Giriş eğitim serimizin ardından, Machine Learning ve Deep Learning’e Giriş eğitim serisine başlıyoruz!

İlk dersimiz 2 Kasım Pazartesi günü 19:30’da yapılacaktır ve daha sonra düzenleyeceğimiz derslere ön hazırlık şeklinde olacaktır. İlerleyen derslerimizde kullanacağımız, bizim için gerekli olacak kütüphanelere değineceğiz. Sonraki derslerimize de önce Machine Learning, daha sonra da Deep Learning konularıyla devam edeceğiz.

Derslerimiz YouTube kanalımızda canlı yayınlanacak olup tamamen ücretsizdir. Derslere devamlı katılım sağlayanlara Katılım Belgesi verilecektir!

Yazar

HACETTEPEAICLUB

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.