Hacettepe Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu, Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü bünyesinde 2018-2019 eğitim öğretim yılında faaliyete geçmiş bir topluluktur.

Genel anlamda yapay zeka ve bilişim sektörünün ilgi duyulan ve talep edilen alanlarıyla ilgili oluşturulabilen imkânlar dahilinde faaliyet göstermektir. Bu alanların içeriklerini, öğrenciler tarafından eğitim ve kariyer hayatları ile harmanlayacak hâle getirip bu hedefte eğitimler, etkinlikler, söyleşiler, yarışmalar düzenleyip grup çalışmalarıyla faaliyetler göstererek öğrencilerin hedeflediği yerlere gelmesinde büyük katkılar sağlamayı amaçlar.
 

Bize Ulaşın

contact@hacettepeaiclub.com

Eğitim

Deep Learning: Canlı Dersleri

Machine Learning ve Deep Learning’e Giriş eğitim serimizin ardından Deep Learning derslerimiz devam ediyor!

Derslerimiz 4, 5, 11 ve 12 Aralık tarihleri 19:30’da YouTube kanalımızda Sercan Amaç tarafından verilecektir. Derslere devamlı katılım sağlayanlar Katılım Sertifikası almaya hak kazanacaktır.

Sercan Amaç kimdir?
Kendisi üniversitemiz bilgisayar mühendisliği bölümü 4. sınıf öğrencisidir. 3 yıldır Machine Learning ile uğraşıyor, biri ulusal ve ikisi uluslararası olmak üzere üç adet makalesi vardır. TÜBİTAK’ın Hacettepe’deki projelerinden birinde 6 ay bursiyer olarak çalışmıştır. Şu anda ise Ekin Software Teknoloji Şirketinde part-time Machine Learning Mühendisi olarak çalışıyor.

Yazar

HACETTEPEAICLUB

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir